7 Ocak 2017’den not

Sevgili arkadaşlar, direniş dostları,

Dün geceden beri hakkımda sosyal medya üzerinden bir linç kampanyası örgütleniyor. Akp’nin tetikçileri, benim herhangi bir kimse hakkında söyleyemeyeceğim, ağza alınmayacak küfür ve hakaretlerle, tehditlerle saldırıyorlar. Bu ahlak, iktidarın ve onun tetikçilerinin ahlakıdır.

Biz kendi ahlakımızla mücadele etmeye devam edeceğiz. Tetikçileri rahatsız ettiysek mücadelemiz doğru yoldadır. Saldırılar ancak öfkemizi biler, bu da böyle bilinsin.

Sosyal medya üzerinden linç örgütlemek, küfür ve hakaretlerle saldırmak serbest. Ama sosyal medyada muhalefet etmek f tipi tecrit hücrelerine atılma sebebi. İşte AKP iktidarının ve onun polis teşkilatının, yargısının işleyişi budur.

Tetikçilerle ilgili gerekli girişimlerde bulunacağım. Başıma gelecek en ufak şeyden Emniyet müdürlüğünden, iç işleri bakanlığına kadar tüm yetkililer sorumludur. Bunlardan hesap sorulmayan her an iktidarın suç hanesine yazılmaktadır.

Son olarak, faşizme karşı mücadele etmenin çocuk oyuncağı olmadığını biliyoruz. Biz köksüz, geleneksiz, halktan kopuk bir avuç insan değiliz. Kökümüz Anadolu topraklarındadır. Bilgimiz, halkın bilgeliğine dayanır. Diyeceğim o ki, böyle saldırılar bize vız gelir.

Direniş kendi yolunu açıyor, açacak.

Yaşasın Direnişimiz, Yaşasın Ekmek ve Onur Mücadelemiz. Kahrolsun Faşizm.

İhraç haberi gelen Nuriye Gülmen direnişine devam ediyor. 60. gün…

Reklamlar